Oryginalny prezent na ślub.Ekskluzywne a luksusowe prezenty.

Oryginalny prezent na ślub.Ekskluzywne a luksusowe prezenty.

Kwiaty są bardzo piękne, ale przy całym swoim uroku – również niepraktyczne. Cieszymy się z bukietu otrzymanego bez okazji, ale kiedy mamy kilkadziesiąt bukietów, które przetrwają kilka dni, z pewnością nie zdążymy ich właściwie docenić. Oprócz ozdobnej koperty lub kolorowego pudełka, wypada wręczyć coś jeszcze. Jaki prezent na ślub zamiast kwiatów? Oto nasze propozycje:

Luksusowy album ślubny w ramie ze skóry naturalnej i srebrne wstawki. Jak pojawiające się technologie cyfrowe mają jednak wspaniały album zdjęć ślubnych są zawsze prestiżowe.
Jest to rodzaj znaku elitarności i dobrego smaku.

Wystrój wnętrza dla: świeczniki srebrne, srebrne kompozycje i figurki, zegary stołowe. Niech nowożeńcy dom będzie pełen pięknych rzeczy łatwych „dla duszy”.

Srebrne sztućce. Z takich prezentów rozpocząć zbieranie srebro rodzina. Każda gospodyni marzy o pięknym domu z pieniędzmi. Srebrny talerz - jeden z symboli rodzinnego gniazda ludzi sukcesu.

Ramki wykonane ze srebra na zdjęcia. Przy ograniczonym budżecie jako elitarnej prezent ślubny sprawi srebrny ramki obrazu na jednym lub dwóch zdjęć. Każdy produkt - małe dzieło sztuki, które chcą stale zobaczyć w sypialni lub salonie.

Książka – ostatnio jeden z najbardziej popularnych dodatków do ślubnego podarunku. Zagwarantuje wielogodzinną rozrywkę lub praktyczne rady. Decydując się na książkę, warto zwrócić uwagę na to, jaki rodzaj literatury znajduje się najczęściej na półkach bliskiej osoby. Nie zapomnijmy napisać na naszym podarunku dedykacji.

Podzielić się wiadomością