Kolekcjonerskie figurki TM Kovalyk - wszystkie odcienie bajek

Kolekcjonerskie figurki TM Kovalyk - wszystkie odcienie bajek

Jeśli kolekcjonerską figurkę utworzony przez kreatora z nazwą lub z wykorzystaniem materiałów, kosztów pracy wzrasta znacząco.
Kolekcjonerskie figurki (zabawki) można przynajmniej kupić w sklepie internetowym, przynajmniej na wystawę, która odbywają się regularnie w dużych miastach. Inną rzeczą jest to, że sama koncepcja była dość niewyraźne. Jeśli szkic autora lub wzór jest umieszczone w Internecie, a przez to, każdy może stworzyć swój własny egzemplarz, czy zostanie on uznany za ekskluzywny? A jeśli autor stworzył kilka jednostek tego samego? Motyw jest szczególnie poważny w odniesieniu do wyrobów z tkanin i wyrobów ceramicznych. W biżuterii, sytuacja jest bardziej wyraźny. „Kolekcjonerska Figurka” - jest to cenne biżuterię, wyprodukowane w jednej pozycji do dekoracji wnętrz lub tworzenia prywatnej kolekcji. Jest mało prawdopodobne, że ktoś pomyśli, aby wysłać swoje dzieci do gry rzeczy srebra, złota i kamieni szlachetnych. Każdy wie, pasji wszystkich dzieci do demontażu i studium szczegółowo.
Srebro na TM Kowałyka - to kolorowe, jasne, bajkowy świat dzieciństwa, zrealizowany na poziomie zrozumienia dorosłych. Każda praca ma swoje implikacje filozoficzne. Miłośnicy ćwiczeń intelektualnych przyjemność znaleźć się w tych ekskluzywnych zabawek nowych znaczeń. „Medytacja”, „The Moon Song”, „Lalkarz”, „Lady złudzeń”, „Tęsknota za utraconym” „Banki Starego i Nowego Świata” - skomplikowane kompozycje, uderzające nie tylko ze względu na estetykę i bogactwo dekoracji, ale także wiadomości bazowy ,
Wszelkie prawa autorskie zabawki TM Kowałyk wykonane z różnych rodzajów materiałów jubilerskich przy użyciu zaawansowanych technik, które pozwalają im razem. Jak wiadomo, wysoka jakość produktów w każdej postaci

Pojęcia kluczowe

Lalka wnętrze (rysunek) - ekskluzywny produkt, stworzony przez autora w jednym punkcie nie jest do gier i do dekoracji wnętrz.

Autora zabawki - lalka wykonana ręcznie przez autora, albo cokolwiek innego. Na Zachodzie takie prace są klasyfikowane jako produkt „jedyny w swoim rodzaju” lub „limitowanej edycji”. W pierwszym przypadku termin oznacza jedno wystąpienie. W drugim - z limitowanej edycji. W porządku, że produkt może być nadana pracy autora, jego twórca musi wykonać montaż elementów oraz produkcję przynajmniej części z nich osobiście. Zgodnie z przeznaczeniem takiego w większości przypadków służy również jako nie dla rozrywki, ale dla kolekcje lub kontemplacji.
Jeśli artysta tworzy tylko szkic, a następnie być masowa produkcja, tylko, że pierwsza kopia zostanie uznany autor.

Podzielić się wiadomością